Місцеві бюджети України за період 2019 рокуВиконання бюджету

У діаграмі ми можемо бачити що до місцевого бюджету за доходами на рік уточнено 566 млрд грн, з яких за період 2019 року виконано 562 млрд грн, що на 2 млрд грн або 0.9 відсотка менше ніж за період минулого року. За видатками на рік уточнено 611 млрд грн, з яких виконано 566 млрд гривень, що на 4 млрд грн або на 0.5 відсотка більше ніж за відповідний період минулого року.Структура Бюджету

Доходи місцевих бюджетів формують податкові надходження які за 2019 рік забезпечують 50 відсотків загальної суми, неподаткові надходження становлять менше 5% загальної суми, другу частину доходів місцевих бюджетів становлять кошти з інших надходжень (цільові фонди, доходи від операцій з капіталами тощо). Упродовж 2019 року з місцевих бюджетів за статтями видатків витратили 566.2 млрд гривень.Динамiка показників бюджету (помiсячно)

На діаграмі вказана оперативна інформація щодо співвідношення показників надходжень до бюджету та витрат в місцевих бюджетах за 2019 рік. В таблиці зазначений кожен місяць року, а також додаткова інформація щодо дефіциту та профіциту бюджету.Баланс бюджету

Одиниця виміру: млн. грн.

Дана таблиця показує баланс бюджету за доходами, видатками та кредитуванням по фондам з яких складається місцевий бюджет України: загальний, спеціальний та спільний фонд. В останньому рядку відображені відхилення від збалансованого бюджету (дефіцит та профіцит бюджету).

Виконання бюджету в розрізі фондів*

виокремлено коди з питомою вагою більше 1% від загальної суми

Три діаграми що зображені нижче відображають виконання бюджетів в розрізі фондів, з яких складається місцевий бюджет України: спільні, загальні, спеціальні фонди.

РазомЗагальный фондСпеціальний фонд

Генеральний партнер проекту Unionstandardbank.com - 100 відсотковий кредит від перевірених МФО