Оновлення програми АІС «Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів»

Інсталяція АІС «Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів» (версія 2017-1.0.3 на 21.02.2017)

Ця інсталяція використовується лише у випадку, якщо Ви ставите програму з «нуля». Якщо программа вже встановлена, то необхідно скачувати оновлення АІС. Програмний продукт включає всі необхідні функції для роботи фінансово-економічного блоку розпорядника бюджетних коштів і ухвалення управлінських рішень на основі аналітичних матеріалів, а також дає можливість обміну електронною інформацією з районним казначейством і з районними фінансовими управліннями. Програма без реєстрації працюватиме один місяць з дати встановлення.

Оновлення програми АІС «Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів» (версія 2017-1.0.4 оновлення на 16.03.2017)

Проводиться оновлення попередньої версії з врахуванням зміни в законодавстві та пропозицій користувачів (клієнт призначено для роботи з MS Office 2000-2013). Звертаємо Вашу увагу, що це оновлення необхідно використовувати лише в тих розпорядників бюджетних коштів, в яких вже було встановлено програму ІАС «Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів».

Керівництво користувача АІС «Місцеві бюджети рівня розпорядника бюджетних коштів»